Tisdagen den 2 juni 2020 - klockan 21:47

Pappers avd. 96 är fackföreningen som organiserar de kollektivanställda på Gruvöns Bruk i Grums.

Mest lästa

Sök Sökhjälp
Publicerade
Arkiv

Avdelningsstyrelsen


Fredrik Nilsson 2020-01-27

Här kan du se hur Pappers Avd. 96 styrelse ser ut, vad vi har för uppdrag och hur ni kan nå oss förutom i den röda baracken.

Ordförande:

Bo Knöös, 41333 bo.knoos@billerudkorsnas.com
Ordförande, Förhandlare, Styrelse BK, Facklig referensgrupp + AU Västra distriktet, BK EWC, Förbundsstyrelsen. 

 


Ledamöter:

Peter Svensson, 41486 peter.svensson@billerudkorsnas.com
Vice ordförande, Övertidsjournalen, Förhandlare, Ordf. Massatillverkning. 


Johan Andersson, 41363 johan.pa.andersson@billerudkorsnas.com
2:a vice ordförande, Facklig- politisk ansvarig, Fanbärare, Försäkringsinformatör, HSO Massatillverkning. 


Mikael Gård, 41487 mikael.gard@billerudkorsnas.com
Kassör, Studieorganisatör, Försäkringsansvarig, Kanslist. 


Anders Berntsson, 41484 anders.berndtsson@billerudkorsnas.com
Kulturgruppen, Sociala fonden, HSO Papperstillverkning, Försäkringsinformatör. 


Stefan Johansson, 41778 stefan.k.johansson@billerudkorsnas.com
Kulturgruppen, Samordnande HSO, Trafikkommitté, Försäkringsinformatör. 

Sören Johannesson, 41396 soren.johannesson@billerudkorsnas.com
Fritidsnämnden, Främmande firmor, ABF, Ordf. Underhåll. HSO underhåll, Försäkringsinformatör, Förhandlare. 

Christer Karlsson, 41406 christer.g.karlsson@billerudkorsnas.com
Ordf. Papper-Kartongtillverkning. 

Amanda Norström, 41585 amanda.norstrom@billerudkorsnas.com
Ungdomsansvarig, HSO Kvalitet och Miljö, Försäkringsinformatör


Suppleanter:

Fredrik Nilsson, 41335 fredrik.nilsson@billerudkorsnas.com
Sekreterare, Hemsida, Försäkringsinformatör

Morgan Jakobsson, 41515 morgan.jakobsson@billerudkorsnas.com
HSO Kartongtillverkning, Försäkringsinformatör.

Monica Hagberg, 41582 monica.hagberg@billerudkorsnas.com
Jämställdhetsansvarig, Kulturgruppen.  

Carina Olsson, carina.olsson@billerudkorsnas.com
Vice Sekreterare, Försäkringsinformatör. 

Leif Jonsson, leif.al.jonsson@billerudkorsnas.com
Försäkringsinformatör. 


Skriv ut




**********************
HÄR FINNS VI:
**********************
Här finns vi

Röda Baracken, Gruvön
Ingång från söder

Expeditionstider:
Mån-Fre 09:00-15:00
Tfn: 0555-414 87


Röda Baracken, Gruvön

Öppettider:
Mån - Fre 07:00-16:00
Lunch 11:30-12:30
Tfn: 0555-413 33


**********************