Belöningar för goda insatser


2010-06-12


Warning: min(): Array must contain at least one element in /shared/www/webnews.textalk.com/20210322115504-832c8ab/www/se/include/print_article_content.php on line 297
2010 år premier och stipendier


Brännmans premium i historia

Anders Norén

SP3J

Brännmans premium i historia

Aleksandra Bumbaroska

SP3H

Diplom Röda Korset

Fabian Muñoz Humeres

SP3H

Diplom Röda Korset

Aleksandra Bumbaroska

SP3H

Eriksson premium

Sina Amini

NV3A

Eriksson premium

Baz Delshad

NV3A

Eriksson premium

Elin Djuvfelt

NV3A

Eriksson premium

Alexander Hallak

NV3A

Eriksson premium

Josef Hallak

NV3A

Eriksson premium

Kerstin Lindström

NV3A

Forsbergs premium

Sara Erskérs

NV3B

Forsbergs premium

Truls Ersson

NV3B

Forsbergs premium

Hanna Hallberg

NV3B

Forsbergs premium

Sara Rönnberger

NV3B

Forsbergs premium

Elizabeth Tapia

NV3B

Forsbergs premium

Sara Thundahl

NV3B

Gefle Gymnasii Idrottsförenings premium

David Koller

NV3B

GGF Verdandis premium

Andreas Östlund

NV3C

Grubbs stipendiefond

Ebba Noland

SP3H

Grubbs stipendiefond

Jessica Persson

SP3H

Grubbs stipendiefond

Linnea Burke Rolfhamre

SP3I

Grubbs stipendiefond

Mikaela Engvall

SP3I

Grubbs stipendiefond

Per Engström

SP3J

Grubbs stipendiefond

Mathea Franzén

SP3J

Grubbs stipendiefond

Martin Klang

SP3J

Grubbs stipendiefond

Kim Svedberg

SP3J

Gävle Gilles stipendium

Per Engström

SP3J

Gävle Läroverks fond för fysisk fostran

Isabella Amoruso Kokko

ES3CDT

Hedvig Ulfsparres Stipendium

Pontus Wiklund

ES3MU

Holmbergs premium

Nina Kimhag

ES3BD

Holmbergs premium

Sofia Schyllner

ES3BD

Holmbergs premium

Kajsa Ekroth

ES3CDT

Holmbergs premium

Erika Karlsson

ES3CDT

Holmbergs premium

Jessica Modd Lindberg

ES3CDT

Idrottsföreningen för flickors premium

Angelica Uppman

NV3B

Idrottsskölden

Lana Murphy Åström

SP3H

Kemistsamfundets premium

David Yang

NV2A

Klintbergs premium i klassiska språk

Frida Jonsson

SP2K

Lindhams premium

Per Wallgren

NV3B

Lindhams premium

Mathias Jernberg

NV3C

Lindhams premium

Andreas Östlund

NV3C

Lindhams premium

Nils Ahlgren

NV3I

Lindhams premium

Kerstin Bergvall

NV3I

Lindhams premium

Malin Gullstrand

NV3I

Lindhams premium

Sandra Hockman

NV3I

Lindhams premium

Ida Rannestig

NV3I

Lindhams premium

Anna Rosenkvist

NV3I

Lindhams premium

Kerstin By

SP3A

Lindhams premium

Viktor Fransson

SP3A

Lindhams premium

Linnéa Johansson

SP3A

Lindhams premium

Rebecka Strandquist

SP3A

Lindhams premium

Linnea Larsson

SP3BK

Ljungbergsfonden

Matilda Wedin

NV3B

Ljungbergsfonden

Gustav Karlsson

NV3I

Läkerols premium i "Moderna språk"

Per Engström

SP3J

Marins premium i svenska

Kerstin Bergvall

NV3I

Mellins premium

Maria Sandén

ES1TA

NF:s premium

My Sjölander

NV3A

NF:s premium

Elin Djuvfelt

NV3A

NF:s premium

Nicole Espinoza

NV3A

Närprofils premium i entreprenörskap

Carolin Arvidsson

ES3MU

Närprofils premium i entreprenörskap

Anna Juggas Öberg

ES3MU

Orgelfonden

Maks Jonsson

NV2A

Per Bengtssons stipendium biologi

Kerstin Nyberg

NV3B

Per Bengtssons stipendium fysik

Klara Andersson

NV3C

Per Bengtssons stipendium kemi

Lovisa Niklasson

NV3C

Per Bengtssons stipendium matematik

Joachim Björsell

NV3C

Per Erikssons stipendium för framstående prestationer i naturvetenskap

Rebwar Kaderi

NV3A

Richard Nilsson Hörnells premium

Jonas Hallström

NV3I

Richard Nilsson Hörnells premium

Adam El Azab

IN2NV

Rotarys premium

Anna Djuvfelt

ES1BD

Samfonden bild

Emanuel Perpåls

ES3BD

Samfonden bild

Sofia Schyllner

ES3BD

Samfonden bäst på estetiska programmet

Olivia Hellberg

ES3MU

Samfonden bäst på internationella programmet

Jakob Nyström

SP3I

Samfonden bäst på naturvetenskapliga programmet

Josefine Lindberg

NV3B

Samfonden bäst på samhällsvetenskapligaprogrammet

Lana Murphy Åström

SP3H

Samfonden cirkus

Robin Tano

ES3CDT

Samfonden dans

Nelly Harrysson

ES3CDT

Samfonden filosofi/religion

Linnea Johansson

SP3A

Samfonden franska

Sara Johansson

NV2B

Samfonden franska

Ida Kolsmyr

IN2A

Samfonden kinesiska

Ylva Gullberg

NV2C

Samfonden musik

Hedda Svendsen

ES3MU

Samfonden premium

Anna Wiström

SP3BK

Samfonden premium

Maria Carvallo Bahamonde

SP3H

Samfonden psykologi

Kajsa Dahlstedt

SP3H

Samfonden spanska

Agnes Lanker

IN2B

Samfonden teater

Kajsa Ekroth

ES3CDT

Samfonden tyska

Alexander Grahn

NV2C

Tholléns premium i svenska

Marcus Olsson

SP3I

Tholléns premium i svenska

Olof Hallqvist

NV1B

Zontas premium

Felicia Dahlin

SP3I

Zontas premium

Mikaela Engwall

SP3I

Åkerlunds premium i biologi

Hanna Hallberg

NV3B

Åkerlunds premium i engelska

Linnéa Larsson

SP3BK

Åkerlunds premium i fysik

Johan Vidlund

NV3I

Åkerlunds premium i idrott kvinna

Angelica Uppman

NV3B

Åkerlunds premium i idrott kvinna

Isabella Amoruso Kokko

ES3CDT

Åkerlunds premium i idrott man

David Koller

NV3B

Åkerlunds premium i kemi

Ida Rannestig

NV3I

Åkerlunds premium i matematik

David Jäderberg

NV3A

Åkerlunds premium i samhällskunskap

Jakob Nyström

SP3I

Åkerlunds premium i svenska

Sara Eby Palm

SP3BK