Stipendier och premier utdelade


2012-06-08


Warning: min(): Array must contain at least one element in /shared/www/webnews.textalk.com/20210322115504-832c8ab/www/se/include/print_article_content.php on line 297
Belöningar till Vasaelever

STIPENDIER OCH PREMIERNamnKlass
Brännmans premium i historiaJohanna Josefsson               HUM3
Brännmans premium i historiaFelicia Edvardsson                 HUM3
Brännmans premium i historiaAnna Sjöberg                           HUM3
Brännmans premium i historiaMina Gholiof                               HUM3
Brännmans premium i historiaLovisa Hellsten                            HUM3
Brännmans premium i historiaIsabelle Skareng                     HUM3
Brännmans premium i historiaFrida Lundmark                         HUM3
Brännmans premium i historiaSimon KollerNV2C
Fredrik och Laura Holmbergs fondClara VikbergES3BD
   


Warning: min(): Array must contain at least one element in /shared/www/webnews.textalk.com/20210322115504-832c8ab/www/se/include/print_article_content.php on line 297
Fredrik och Laura Holmbergs fondLinnea PerssonES3CD
Fredrik och Laura Holmbergs fondHanna CajdertES3MU
Fredrik och Laura Holmbergs fondAdam NäslundES3MU
Fredrik och Laura Holmbergs fondHanna AlnebergES3TA
Fredrik och Laura Holmbergs fondJulia LinanderES3TA
Fredrik och Laura Holmbergs fondMina GholiofHUM3
Fredrik och Laura Holmbergs fondLovisa HellstenHUM3
Fredrik och Laura Holmbergs fondJohanna JosefssonHUM3
Fredrik och Laura Holmbergs fondAnna SjöbergHUM3
Fredrik och Laura Holmbergs fondIsabelle SkarengHUM3
Gefle Gymnasii Idrottsförenings premiumFilip DeiacoNV3C
GGF Verdandis premiumGustaf ModinES3MU
Gymnasieskolans samfond bildJulia GidlöwES3BD
Gymnasieskolans samfond bildClara VikbergES3BD
Gymnasieskolans samfond bäst på ESAnna DjuvfeltES3BD
Gymnasieskolans samfond bäst på INTElvira SmedbergSP3J
Gymnasieskolans samfond bäst på NVOlof HallqvistNV3B
Gymnasieskolans samfond bäst på SP / HUMFrida LundmarkHUM3
Gymnasieskolans samfond cirkusJohanna NordströmES3CD
Gymnasieskolans samfond dansLinnea PerssonES3CD
Gymnasieskolans samfond filosofi/religionLilly Torkelsdotter                      HUM3
Gymnasieskolans samfond franskaFelix AgnerNV2I
Gymnasieskolans samfond franskaLovisa RasmussonNV2I
Gymnasieskolans samfond musikHanna CajdertES3MU
Gymnasieskolans samfond musikGustaf ModinES3MU
Gymnasieskolans samfond psykologiFredrik HedmanSP3A
Gymnasieskolans samfond spanskaKarin CarlssonSP2J
Gymnasieskolans samfond spanskaViktor StåhlNV2I
Gymnasieskolans samfond teaterIda BergenES3TA
Gymnasieskolans samfond tyskaMikael HugNV2I
Gymnasieskolans samfond tyskaJohanna ÖbergNV2C
Gymnasieskolans samfond tyskaSigrid WaldénNV2A
Gävle Gilles stipendiumIsabelle SkarengHUM3
Gävle Läroverks fond för fysisk fostranTobias OlssonNV3I
Idrottsföreningen för flickors premiumAgnes NyströmNV3C
IdrottssköldenJohanna BromarkNV3B
Jenny och F L Erikssons stipendiefondLilly TorkelsdotterHUM3
Jenny och F L Erikssons stipendiefondEmma AdlerNV3A
Jenny och F L Erikssons stipendiefondHanna AnderssonNV3A
Jenny och F L Erikssons stipendiefondErik HintzeNV3A
Jenny och F L Erikssons stipendiefondJenny LysellNV3A
Jenny och F L Erikssons stipendiefondLina BergmanNV3B
Jenny och F L Erikssons stipendiefondIsabelle BillsteinNV3B
Jenny och F L Erikssons stipendiefondJohanna DahlNV3B
Jenny och F L Erikssons stipendiefondLydia GröningNV3B
Jenny och F L Erikssons stipendiefondRebecca NormanNV3B
Jenny och F L Erikssons stipendiefondJoel WaldenbäckNV3B
Jenny och F L Erikssons stipendiefondCarin ÖstlundNV3B
Kemistsamfundets premiumViktor StåhlNV2I
Klintbergs premium i klassiska språk Nellie BäckströmSP2H
Lindhams premiefondAnna-Maja SundbergSP3A
Lindhams premiefondIsabelle EkströmSP3B
Lindhams premiefondJessie FormgrenSP3HK
Lindhams premiefondFanny Oltner BsenkoSP3HK
Lindhams premiefondViktor SundmanSP3HK
Lindhams premiefondElin BandhSP3I
Lindhams premiefondJonas BlomgrenSP3I
Lindhams premiefondJosefine EklundSP3I
Lindhams premiefondJulia LandbergSP3I
Lindhams premiefondJohanna RystedtSP3I
LjungbergsfondenKarin von GreyerzNV3C
LjungbergsfondenPaul De Font ReaulxNV3A
Läkerols premium i "Moderna språk"Frans StrandbergSP3J
Marins premium i svenskaEmma AdlerNV3A
Mellins premiumMimmi FalkHUM1
Mellins premiumOlle SmittHS1
NF:s premiumPaul De Font ReaulxNV3A
Per Bengtssons stipendium biologiAmanda KölgranNV3I
Per Bengtssons stipendium fysikJohanna BromarkNV3B
Per Bengtssons stipendium kemiAnton OhlssonNV3C
Per Bengtssons stipendium matematikBálint GabulyaNV3A
Richard Nilsson Hörnells premiumDaniel ChaiNV2I
Rotarys premiumEmilia LindestamE1CDT
Therese Forsbergs fondSamuel GotheNV3C
Therese Forsbergs fondPatrik MohlinNV3I
Therese Forsbergs fondTobias OlssonNV3I
Therese Forsbergs fondMarkus SnellmanNV3I
Therese Forsbergs fondMoa ÅrmanNV3I
Therese Forsbergs fondEllen EdlundSP3A
Tholléns stipendiefondViking WaldénNV3A
Zontas premiumSarah RobsonSP3B
Åkerlunds premium i biologiCarin ÖstlundNV3B
Åkerlunds premium i engelskaJonas KarlssonNV3A
Åkerlunds premium i fysikViking WaldénNV3A
Åkerlunds premium i idrott kvinna Malin GustavssonNV3C
Åkerlunds premium i idrott manJoel WaldenbäckNV3B
Åkerlunds premium i kemiSamuel GotheNV3C
Åkerlunds premium i matematikViktor SundmanSP3HK
Åkerlunds premium i samhällskunskapElin BandhSP3I
Åkerlunds premium i svenskaAnna-Maja SundbergSP3A