Międzynarodowa Sieć Pomysłów Eukacyjnych - oficjalna strona iEARN / Poland
Niedziela, 24 wrzesnia 2023 - 23:15
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Młodzieżowy Konkurs o Rozwoju Miedzynarodowym 2006 - do 30 września


M_K_I 2006-03-23


http://www.dyp2006.org termin: do 30 września 2006 Skupiamy się na Afryce.. Konkurs! Nagrodą jest niepowtarzalna wycieczka do krajów afrykańskich. Młodzieżowy Konkurs o Rozwoju Międzynarodowym to nowa inicjatywa skierowana do uczniów w wieku 16-18 lat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu, zrobieniu zdjęcia lub wykonaniu prezentacji multimedialnej na temat związany z rozwojem..

____________ Afryka w centrum uwagi____________

Młodzieżowy Konkurs o Rozwoju Międzynarodowym 2006
_________________________________________

Młodzieżowy Konkurs o Rozwoju Międzynarodowym to nowa inicjatywa skierowana do uczniów w wieku 16-18 lat. W pierwszym roku trwania konkursu skupiamy się na Afryce i tematach związanych z edukacją, zdrowiem i środowiskiem. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu, zrobieniu zdjęcia lub wykonaniu prezentacji multimedialnej na temat jednego z powyższych zagadnień związanych z rozwojem. Uczniowie biorący udział w konkursie muszą również napisać krótką notatkę jako załącznik do pracy. Powinna ona zostać zredagowana w ich języku ojczystym oraz po angielsku, francusku lub niemiecku.

Nagrodą jest niepowtarzalna wycieczka do krajów afrykańskich w towarzystwie unijnego Komisarza ds. Rozwoju, Louisa Michela. Dwadzieścioro pięcioro uczniów, każde z innego państwa Unii Europejskiej, będzie miało możliwość zobaczenia z bliska, w jaki sposób Europa wspomaga rozwój Afryki. Uczniowie ci, wraz z towarzyszącymi im nauczycielami, zostaną również zaproszeni na ceremonię rozdania nagród i debatę podczas Europejskich Dni Rozwoju, które odbędą się w Brukseli w połowie października.

Zapraszamy na stronę internetową redagowaną w dwudziestu językach Unii Europejskiej:
http://www.dyp2006.org

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: dyp@eun.org

Wyślij artykuł do znajomego: WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

KalendarzAngielskiSchool Theatre......HOT LINK......

UNIA EUROPEJSKA


**************


iEARN w Polsce / iEARN in Poland
Redaktor naczelny:   Halina Bednarz
Webmaster:   Halina Bednarz
Współpracownicy:   M_K_I, Ewa, Andrzej, Marek Grzegorz