Artykuły

« Poprzedni Następny »

Dla Polaka nie ma rzeczy niemożliwych!

Paulina Szatkowska 2015-10-05

Dnia 22. września odbył się się mecz Bayern Monachium - Wolfsburg w piłkę nożną, w którym grał nasz Polak - Robert Lewandowski, Nasz reprezentant zaczął grę w drugiej połowie meczu. Poczuł się chyba niedoceniony przez to, że trener kazał mu ' grzać ławkę' przez 45 minut . Więc gdy tylko nadarzyła się okazja i wszedł na boisko postanowił to dobrze wykorzystać. Dokonał prawie niemożliwego. W 9 minut trafił 5 bramek dla Bayern'u. Tym wynikiem pokonał Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. To wspaniałe co nasz Polak potrafi. Trener nie mógł uwierzyć w to co Robert wyprawia na boisku, a głównie ze względu na to, że do końca pierwszej połowy przegrywali 0:1, a po wejściu Polaka mecz zakończył się wynikiem  5:1. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni.
Dla Polaka nie ma rzeczy niemożliwych!! :)