Artykuły

« Poprzedni Następny »

Jedziemy do Francji!

Paulina Szatkowska 2015-10-22

Dnia 11 października odbył się mecz Polska-Irandia w piłkę nożną. Walka była bardzo zacięta. Mecz odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie.  Na meczu bylo około 56 tysięcy kibiców . Piłkarze grali bardzo nieczysto. Mecz zaczął się fantastycznie,  ponieważ już w 13 minucie  Grzegorz Krychowiak popisał się pięknym strzałem. Kibice nie zdążyli usiąść po emocjonującym golu, ponieważ Turecki sędzia podyktował rzut karny dla Irlandczyków. Niestety Łukaszowi Fabiańskiemu nie udało się go wybronić.  Pod koniec pierwszej połowy fenomenalną bramkę trafił nie kto inny jak nasz kapitan i najlepszy strzelec - Robert Lewandowski. W drugiej połowie żadna bramka nie padła,  ale za to było dużo nieczystych zagrań nawet takie, których sędzia nie widział . Cały mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Polski. W ten sposób Polska na pewno jedzie do Francji na Euro 2016. Mecz w telewizji obejrzało ponad 10 mln 300 tysięcy ludzi !!
Nic się nie stało, Irlandia nic się nie stało . !! : )