Artykuły

« Poprzedni Następny »

Gminne zawody w piłkę koszykową

Bogumiła Bukowska 2015-02-14

Dnia 13 lutego 2015 roku w naszej szkole odbyły się zawody gminne w koszykówkę z uczniami z sąsiedniego gimnazjum w Krojczynie. Obie drużyny, zarówno dziewcząt jak i chłopców bardzo się starali, ale niestety zwyciężyć mógł tylko jeden zespół. Zawody rozpoczęły się ok. godziny 10. Grę rozpoczęli chłopcy, grali oni dwie połowy po 12 minut, lecz niestety nasi chłopcy przegrali, ostatecznie ich mecz skończył się wynikiem 28-12. Kilka minut później grę rozpoczęły dziewczęta, od początku nasza drużyna miała przewagę punktową i na szczęście pozostało tak do końca, niezawodne dobrzyniaczki wygrały 16-10. Była dużo rywalizacja, ale mimo to wszyscy dobrze się bawili. Gratulujemy dziewczynom z Dobrzynia i chłopakom z Krojczyna! :)