Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Poniedziałek, 16 maja 2022 - 18:21
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Z życia ucznia naszego gimnazjum...Reportaż 


Wiktoria Jankowska 2017-03-17

"Nowa znajomość, nowa fryzura" 
Odgłosy zachwytu było słychać z każdej strony. Żeby zobaczyć co tam się działo, trzeba było się nieźle nagimnastykować, a że z natury jestem leniwą osobą, której nie chciałoby się ruszyć spod kaloryfera wolałam zaczerpnąć informacji z drugiej ręki. Dla jasności zdarzenie miała miejsce na dzisiejszej długiej przerwie, która poprzedzała lekcję geografii. 
Od zaufanych informatorów z klasy dowiedziałam się, iż wszechobecny zachwyt spowodowała...nowa fryzura Kaczkosia! Musiałam dowiedzieć się więcej. 
-To krótki irokier męski- powiedziała Wiktoria, po chwili z dumą dodała, że to wlasnie ona zaproponowała mu zmianę fryzury i doradziła w wyborze. Dla mnie było to bardziej zaczesanie włosów na Adolfa Hitlera (które w niczym nie przypominało irokieza). Sama mu doradzałam kiedyś zmianę fryzury, ale nie mogłam patrzeć, jak robi z siebie pośmiewisko, przez słuchanie się swoich "nowych przyjaciół". 
Jak się okazało to tylko jego przejściowa fryzura, której zmianę planuję w niedalekiej przyszłości.Przed spotkaniem ze swoją nową znajomą ma zamiar ściąć włosy i ułożyć je tak jak doradzała mu Wiktoria. Wraz z moją przyjaciółką odetchnęłyśmy z ulgą i odeszłyśmy ucieszone z powodu dobrze spełnionego obowiązku obywatelskiego. 

Wyślij artykuł do znajomego:     WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor