Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 17 maja 2022 - 10:01
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Pożegnania nadszedł czas!


Wiktoria Jankowska 2017-06-22


Dzisiaj trzecioklasiści (w tym ja) nieodwołalnie przekroczyli próg dobrzyńskiego gimnazjum, aby już we wrześniu zacząć nowy rozdział życia-szkołę ponadgimnazjalną. Uczniowie nie ukrywali wzruszenia w czasie ostatnich klasowych spotkań.
  Na początku było bardzo uroczyście, zostały wręczone dyplomy, świadectwa, wyróżnienia. W oczach nie jednego z nas pozały się łzy w momencie oglądania prezentacji wspólnych zdjęć z ubiegłych lat.
 Z tej szkoły wynosimy nie tylko wiedzę, ale też masę wspomnień, które na pewno zostaną w naszej pamięci. Przez te trzy lata zdobyliśmy nie tylko wiedzę, ale też ogrom życiowych doświadczeń, zawiązaliśmy nowe przyjaźnie, a nasze poglądy zmieniły się.   
 Cieszymy się z upragnionych przez wakacji, lecz ciągle nie dopuszczamy do siebie myśli, że za dwa miesiące nie spotkamy się jak co roku-w murach przy ulicy Licealnej. 
  Chcemy podziękować za ogromny wkład nauczycieli, za to że musieliznosić nasze humorki i zachowywali cierpliwość. Z pewnością nie znajdziemy na swojej drodze takich nauczycieli jak Pani Halinka, która zapowiadała niezapowiedziane kartkówki, a czasem nawet je przekładała. Pewnie nikt nie będzie miał tak "nieśmiesznych żartów i śmiesznych docinek" jak Pan Pszczoła. Nie poplotkujemy sobie już na świetlicy z kobitką taką jak Pani Asia. 
   W tym momencie pozostaje mi życzyć nauczycielom, wszystkim absolwentom i czytelnikom gazetki udanych wakacji, samych sukcesów w dalszym życiu oraz tego co najlepsze, a przyszłemu/przyszłej naczelnemu/naczelnej "Nawojki", aby miał/a nie mniej pracy niż ja.

Wyślij artykuł do znajomego:     WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor