Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Środa, 18 maja 2022 - 12:27
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »

Jasełka

Jasełka


Bogumiła Bukowska 2014-12-18


18 grudnia to ostatni dzień, który spędziliśmy w szkole przed przerwą świąteczną. I chociaż mieliśmy mieć wszystkie lekcję, to większość z nich się nie odbyła, z powodu jasełek z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz klasowych wigilii. Nasze przedstawienie odbyło się z udziałem uczniów z pobliskiego Zespołu Szkół. Za pomocą krótkiego spektaklu opowiedzieliśmy uczniom o ciekawostkach świątecznych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dodaliśmy też kilka słów, smutnych, ale prawdziwych. Mamy nadzieję, że podczas tego występu każdy z Was miał chwilę refleksji i zdał sobie sprawę z tego, że te święta- najważniejsze w roku, to bardzo magiczny czas i, że co roku Chrystus rodzi się w nas, abyśmy ponownie nauczyli się kochać, ponieważ zawsze, ilekroć uśmiechamy się do swojego brata i wyciągamy do niego ręce, jest Boże Narodzenie.
W imieniu całej gazetki życzymy szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!!:))


Wyślij artykuł do znajomego:     WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor