Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 17 maja 2022 - 10:09
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »

The Gift

The Gift


Beata Chęcka 2007-11-26


Drodzy czytelnicy, od dzisiaj w naszej gazecie ukazywać sie będą się artykuły ukazujące sylwetki ludzi z pasją. Będziemy pisać o młodych i utalentowanych osobach lub po prostu o tych, którzy są pozytywnie zakręceni i starają się zrobić coś pożytecznego dla siebie i dla ludzi:) Na wstępie postanowiłam napisać, o młodych ludziach z włocławskiego zespołu The Gift.

Muszę przyznać od razu, że piszę o nich dlatego, iż są, działają (i dobrze im to wychodzi), a także stawiają czoła przeciwnościom losu, np. takimi jak niekorzystne artykuły w lokalnej prasie, które rozpowszechniają dość dziwny sposób promocji młodych zespołów (przynajmniej w tym przypadku). Poza tym, oprócz cudzych piosenek, piszą własne kawałki, które niewątpliwie promują początkujących muzyków.

Przybliżę jednak trochę zespół tytułowych ludzi z pasją ... Został on założony przez Łukasza Ciechanowskiego- jednego z obecnych gitarzystów i Michalinę Domańską- do niedawna wokalistkę kapeli. Następnie dołączyła do nich Magdalena Lampkowska- pianistka, potem Jakub Dośpiał- gitara basowa. Gościnnie na perkusji grał Daniel Kucharski. To był początek zespołu The Gift, który z czasem ukształtował sie tak, że w skład dzisiejszego zespołu wchodzą Łukasz Ciechanowski, Mariusz Woźniak- bas, Michał Usdrowski- perkusja, Michał Nowakowski- gitara oraz Marcin Tkaczyk- wokal.

The Gift to kapela rockowa, której nie brak potencjału. Do ich sukcesów zalicza się II i III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Interpretacje - Polska muzyka rockowa lat 80', wraz z zespołem Ananakofana. Poza konkursami zespół koncertuje w różnych klubach.
Mają oni również własną stronę internetową, na której możecie posłuchać ich piosenek, a także dowiedzieć się czegoś wiecej na ich temat www.thegift.republika.pl zadecydujcie czy Wam też się spodoba:)


Umieszczam ich w grupie ludzi z pasją, nie dlatego że mają własną stronę czy jakieś sukcesy, lecz przede wszystkim dlatego, iż oni lubią to co robią- po prostu żyją muzyką. Bo mieć talent to nie wszystko trzeba jeszcze umieć go pokazać, a oni robią tak jak to się powinno robić.
Pozostaje mi tylko życzyć im powodzenia w dalszej karierze.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
2. :) Cymek 2007-11-30
1. ... Gosia 2007-11-26


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor