Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 30 maja 2023 - 19:25
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »

Dni jedyne w roku

Dni jedyne w roku


Marta Wasilewska 2010-12-07Czy jest wśród nas choć jedna osoba, która nie lubi dostawać prezentów, ubierać choinki czy za plecami mamy podjadać świątecznych przysmaków? Raczej nie. Co sprawia, że tak lubimy Boże Narodzenie? Te święta moją w sobie po prostu magię...
Święta Bożego Narodzenia. Chyba tylko Polska ma tak piękne zwyczaje z nimi związane. Dwanaście wigilijnych potraw, choinka, rodzina, opłatek, kolędy, wyczekiwanie pierwszej gwiazdki i tak kochany przez wszystkich Mikołaj:)
Niestety, nie wszyscy mają tak udane Święta, jak te, które tu opisuję. Jest wiele ludzi, którym trzeba umilić te chwile, ponieważ nie mają się gdzie podziać lub są bardzo samotni. Nie odrzucajmy ich.
Choć Boże Narodzenie jest dopiero za dwa tygodnie, nasze myśli są skierowane na ich tory. :) Starajmy się, aby nasze Święta były spokojne i wesołe. Pamiętajmy także o tych, którzy są samotni, chorzy i opuszczeni. :)

Wyślij artykuł do znajomego: WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor