Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 17 maja 2022 - 09:13
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »

Nowy rok

Nowy rok


Andrzej Koraszewski 2009-09-20


Zaczynamy dziewiąty rok wydawania „Nawojki". To chyba już jest tradycja J. Pierwsze Nawojki będą zaraz kończyły studia licencjackie (a Nawoje kończyli studia licencjackie, ale chłopców w redakcji było dziwnie mało).

Przez te lata robiliśmy konkursy, przeprowadzaliśmy wywiady, robiliśmy reportaże, bawiliśmy się w teatr i organizowaliśmy różne imprezy. Pisała o nas „Gazeta Wyborcza" my pisaliśmy w „Gazecie Dobrzyńskiej" i chociaż mogło być lepiej to było fajnie.
Wydawanie internetowej gazety to świetna zabawa. W tym roku, po pierwszym spotkaniu w szkole zorganizowaliśmy sobie ognisko na Wiślanej. Na ognisku brylowała Brulińska (oczywiście Małgorzata)


Z dawnych Nawojek była Julia Wijata, która studiuje polonistykę i właśnie jest na stażu w naszym gimnazjum, była również Agnieszka Sowińska (która studiuje w Toruniu prawo) byli członkowie redakcji z klas drugich i trzecich oraz nowi członkowie redakcji z klas pierwszych.


Pieczone w ognisku kiełbaski cieszyły się powodzeniem.
Wieczór integracyjny za nami, a teraz zabieramy się do roboty.

Wyślij artykuł do znajomego:     WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor