Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 17 maja 2022 - 09:21
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Pożegnanie...


Grzegorz Olszewski 2006-06-20

Trzy lata spędzone w gimnazjum już za kilka dni będą wspomnieniem... Przeżyłem w tej szkole wiele: byłem „kotem”, artystą, sportowcem, uczniem jak i kobietą :) Teraz czeka mnie liceum. Zapewne nie raz zatęsknię za naszym PG Dobrzyń, ale takie jest życie. Wielu narzeka na tą placówkę, że wieje nudą i jest do kitu. Ja twierdzę inaczej, nasza szkoła jest wyjątkowa, tylko tą wyjątkowość trzeba umieć znaleźć i się w niej odnaleźć. Z racji piastowanego przeze mnie stanowiska pragnę podziękować wszystkim, którzy w ową niezwykłość naszej szkoły włożyli swoje serca i pracę.

Moje pożegnanie związane jest również z Nawojką. Pracowałem w zespole redakcyjnym zaledwie jeden rok, ale nie był to rok stracony. Dzięki spotkaniom z Panem Andrzejem nauczyłem się inaczej spoglądać na świat. Dostrzegać to, co nie zawsze podoba się moim oczom, słyszeć to, co jest zagłuszane wewnątrz mnie.

W imieniu całej redakcji Nawojki, pragnę podziękować Panu Andrzejowi Koraszewskiemu za ten wspólnie spędzony rok, oby dalsza współpraca ze społecznością uczniowską przebiegała pomyślnie.


Redaktor naczelny
Grzegorz Olszewski

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. takich luzi powinno sie doceniac Nina-a 2006-07-16


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor