Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Piątek, 28 stycznia 2022 - 00:57
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Wiadomość dla czytelników "Nawojki"


Redakcja 2012-04-10


Gdzie nas można czytać na bieżąco?

Nasz adres:  http://press.juniormedia.pl/Zapewne niektórzy z naszych stałych czytelników czują się roczarowani małą ilością artykułów na WebNews by Textalk, a publikujemy tu, jakby nie było z różnym skutkiem od dziesięciu lat. Otóż od ubiegłego roku szkolnego podjęliśmy próby wydawania naszej gazety w nieco innym formacie na gotowych szablonach. Można nas znaleźć na stronie www.juniormedia.pl, pod tym samym tytułem - "Nawojka". Siłą rzeczy gazeta stała się miesięcznikiem, w wersji gotowej do druku. I tu ugrzęźliśmy, ponieważ nie mamy możliwości zrobienia wydruku  formatu A3 w kolorze (innych zresztą też nie, brak funduszy). Ot i realia polskiej szkoły! Widać taki nasz los. Zaczynaliśmy od wydawania gazety internetowej praktycznie bez dostępu do internetu ( z dwoma prywatnymi komputerami). Jednak trwamy nadal. Zapraszamy do lektury.

PS.
Dla niewtajemniczonych Junior Media to projekt proczytelniczy skierowany do szkół prowadzony przez redakcje dzienników regionalnych Grupy Wydawniczej Polskapresse oraz Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor