Artykuły

« Poprzedni Następny »

Cześć Kibice

Dawid Chojnicki, Jakub Gitner 2011-01-16

Sezon zimowy nadal trwa, skoczkowie narciarscy po Turnieju Czterech Skoczni (A. Małysz 6), startowali w turnieju w Harrachowie (skocznia mamucia). Doskonale spisał się A. Małysz, który zajął odpowiednio 3 i 4 miejsce. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata awansował na czwartą pozycję.
Nasza wspaniała biegaczka Justyna Kowalczyk zdecydowanie wygrała tur-de ski i objęła prowadzenie w klasyfikacji Pucharu Świata. W nadchodzący Weekend kolejne zawody w sportach zimowych.
14. stycznia w Szwecji polscy piłkarze ręczni rozpoczynają batalię o medale Mistrzostw Świata. Trzymajmy za nich mocno kciuki.
W niektórych krajach europejskich nadal trwa walka o mistrzostwo w piłce nożnej.
3Lazio Rzym
W Warszawie ogłoszono wyniki na najlepszych sportowców Polski w 2010r. Zwyciężyła Justyna Kowalczyk przed T. Gollobem i A. Małyszem.
REGION
Nadal bez formy są koszykarze Anwilu Włocławek, przegrali kolejny mecz i trudno będzie im walczyć o główny cel – Mistrzostw Polski.