Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Środa, 19 stycznia 2022 - 20:50
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Mecz Polska : Anglia


Adam Błażejewski 2013-10-18


 


Ostatni mecz naszej reprezentacji w eliminacjach mistrzostw świata w Brazylii rozegraliśmy w Londynie z Anglią. Naszych piłkarzy wsparło 20 tys. kibiców na stadionie Wembley. Nasi piłkarze, jak to mówili komentatorzy, grali o honor, żeby godnie pożegnać się z awansem. Po odśpiewaniu hymnów obu krajów rozpoczął się spektakl. Stwarzaliśmy dużo okazji do strzelenia bramek, ale nie mogliśmy pokonać Harta. Pod koniec pierwszej połowy Wayne Rooney strzelił nam gola. Nasza reprezentacja schodziła do szatni przybita.

W drugiej połowie nie szło nam najlepiej. Stwarzaliśmy też okazje, ale o mało co Krychowiak strzeliłby nam samobójczą bramkę. Pod koniec meczu, w 88 minucie zawodnik Anglii strzelił nam kolejną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się naszą porażką 2 do 0.

Po tym meczu Anglia weszła do mistrzostw świata z pierwszego miejsca, a Ukraina zagra w barażach. Polska zakończyła eliminacje na 4 pozycji. Pozostało nam czekać do następnych mistrzostw świata.

 


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor