Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Niedziela, 23 wrzesnia 2018 - 22:37
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Break Session 2008


Paulla 2008-09-25


We Włocławku już po raz piąty odbyła się ta impreza. Jak zwykle została ona rozłożona na dwa dni.

W piątek odbyły się eliminacje polskie oraz zagraniczne, a w sobotę wielki finał. Swoją obecnością włocławską Halę Mistrzów zaszczyciły grupy z całego świata m. in. Z Korei Południowej, USA, Niemiec, Rosji oraz Francji.
Pierwsze miejsce w walce tanecznej ekip zajęła  grupa HaviKORO z USA, która w finałowym pojedynku pokonała TOP 9 z Rosji. Chociaż turniej wygrała grupa z zagranicy my też mamy się czym pochwalić. Trzecie miejsce zajęli chłopacy z Tribal Team Poland z Włocławka. To bardzo dobry wynik. Choć miejmy nadzieję, że za rok zwyciężą i pokażą, że Polacy potrafią tańczyć na światowym poziomie!

Jednak Break Session to nie tylko popisy taneczne, ale również koncerty. W tym roku przed publicznością wystąpili: Don Guralesko, Tede oraz hiphopowa grupa     „ The Beatnuts” z USA.

Choć jadąc na tą imprezę byłam nieco sceptycznie nastawiona to po pewnym czasie przekonałam się do Hip Hopu i breakdance. Na co dzień nie słucham tego typu muzyki, ale koncerty na żywo to co innego.
 Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję i zachęcam wszystkich, żeby już zbierali pieniądze na bilety (nie są aż takie drogie) i rezerwowali czas!:P

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

KalendarzWebvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor