Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Piątek, 28 stycznia 2022 - 00:00
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Coś


Blondaskinia 2008-09-25


Mam wielką chęć napisania czegoś do kochanej ,,Nawojki ‘’ no, ale nie wiem o czym te coś ma być. Jak zawsze brakuje mi pomysłów.

Najlepiej będzie jak opisze dzisiejszy, czwartkowy dzień. Lekcje zaczęłam od godziny 8.00, po dwóch ruszyliśmy na wycieczkę do Torunia, a dokładniej do firmy,,Elana Pet’’. Dowiedzieliśmy się tam kilku ważnych rzeczy o segregowaniu i ponownym przetwarzaniu śmieci. Następnie pod dowództwem pani Jędrzejewskiej,pani Przybytek, pani Siwkowskiej i pana Strusia nasza armia ruszyła na rynek starego miasta. Tam spędziliśmy trochę czasu, a potem ruszyliśmy w drogę powrotną. Tak więc miło minęło popołudnie.

Miał być opis tylko czwartkowego dnia, ale korzystając opiszę jeszcze środę w szkole.Otóż odbyły się demokratyczne wyboru do samorządu szkolnego. Uczniowie ubrani na galowo i pod krawatami zagłosowali na swoich faworytów spośród kandydatów.Najwięcej głosów zdobyła nasza sympatyczna Nawojka- Marta(kampanię miała bardzo efektowną)druga była redaktor naszej gazetki- Beata, a zaraz po niej nowy uczeń naszej szkoły- Bartek, następnie nasz szkolny matematyk Bartek G., Paulina O., kolejny Bartek tym razem z nazwiskiem na S, Piotr W. i Patryk R.
Tak więc ostatnie dni w naszej szkółce są bardzo ciekawe.

Jesienny Blondaskiniasek
- tym razem z dedykacją dla nowego przewodniczącego/przewodniczącej;)

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor