Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Środa, 19 stycznia 2022 - 21:19
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Dawni Nawoje


2007-11-19


Czy zastanawialiście się kiedyś co się dzieje obecnie z pierwszymi Nawojami? Kto zapoczątkował naszą gazetkę? Spróbuję odpowiedzieć wam na te pytania. Zacznę może od pań (myślę że wszyscy wiemy dlaczego).

Angelika B. żyje sobie spokojnie ze swoim chłopakiem. Lidia D. to przyszły mgr. farmacji. Karolina Cz. i Monika P. to szczęśliwe kochające mamusie.
Paulina R. Studiuje sobie w Toruniu i opiekuje się chorym pieskiem. Justyna T. to światowa dziewczyna, która osiedliła się w Stanach i tam podjęła pracę oraz naukę. Paulina K. studiuje w Bydgoszczy i nadal jest zwariowaną i pełną energii dziewczyną! Ewa K.- miła, pogodna i zawsze uśmiechnięta, uczy się w Płocku.
Małgorzata W. jest stażystką publicznego gimnazjum w Chalinie. Julia W. (tak to moja siostra) studiuje filologię polską w Bydgoszczy (dobre i te parę kilometrów stąd J). Przejdźmy więc do panów, których było tylko dwóch (obecnie nie ma żadnego, także zapraszamy do nas!)
No więc Krzysztof C. (znany jako cymek) twierdzi że chce zostać księdzem i obecnie znajduję się w seminarium. Arek Z. (napisał do Nawojki ‘’wiele’’ artykułów) zaocznie studiuje wychowanie fizyczne, a w tygodniu pracuje jako kierowca.
Tak więc różnymi drogami poszli nasi pisarze. Zachęcałabym do przeczytania ich artykułów, niektóre są naprawdę świetne. A może ktoś potrzebuje pomocy w pisaniu do „Nawojki”? Wtedy należy śmiało pytać dawnych członków gazetki. Chciałabym jeszcze raz zaapelować do chłopców, aby chociaż od czasu do czasu napisali jakiś tekst do w końcu naszej wspólnej gazety !!
Mam także nadzieję że nasza szkolna tradycja będzie trwała jeszcze przez wiele lat i przechodziła z pokolenia na pokolenie, ale pamiętajmy- to wszystko zależy od nas.

blondaskinia

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. Siemanko:) Justyna:) 2007-11-20


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor