Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Środa, 19 stycznia 2022 - 20:01
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Loteria


Hogunia 2010-06-15


W ostatnich dniach w naszej szkole, odbyła sie loteria fantowa. pieniądze, które zebraliśmy, przeznaczyliśmy dla powodzian z Gminy Gąbin. Organizatorami loterii byli: Pani Elżbieta Wierzbicka- opiekun, dziennikarze z naszej gazetki Nawojka oraz chłopacy z klasy 3a.

Szkoła podstawowa i gimnazjum spisali się na medal. Widać było, że pieniądze, które wydawali na loterii, były wydawane ze szczerego serca. Nawet dzieci z klas młodszych ( od 1 do 3) z uśmiechem na twarzy maszerowały do gimnazjum po to, by nabyć fanty.

A jednak nie jesteśmy tacy straszni, jakby się wydawać mogło, co prawda mamy swoje słabości, ale kiedy ktoś potrzebuje naszej pomocy jesteśmy w stanie gotowości, a udowodniliśmy to chociażby w ostatnich dniach.

Wydaję mi się, że należy wyróżnić klasę Ia z podstawówki , której wychowawcą jest Pani Marzena Różańska, ponieważ te małe osóbki nam pomogły, a mianowicie, przyniosły najwięcej fantów, które mogliśmy później wystawić na loterii.

Oczywiste jest to, że gdybyśmy nie mieli tych fantów, loteria nie zostałaby przeprowadzona. I za to wam bardzo dziękuję w imieniu wszystkich organizatorów.


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor