Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Piątek, 28 stycznia 2022 - 00:33
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Nasza-klasa.pl


Agnieszka Bartoszewska 2007-12-10


Wasi rodzice zapewne wspominali szkolne czasy i kolegów lub koleżanki z klasy. Zastanawiając się co mogą oni teraz robić. Po tych kilkunastu latach kontakty z nimi się urwały. W łatwy i szybki sposób mogli je ponownie nawiązać dzięki portalowi nasza-klasa.pl. Jest to miejsce, w którym można znaleźć znajomych ze szkolnych lat. Dostępny jest on pod adresem http://nasza-klasa.pl/

Portal cieszy się ogromną popularnością. Zarejestrowanych jest już ponad 3 miliony osób. Codziennie przybywa ok. 50 tys. nowych "klasowiczów". Każdego dnia serwis przeżywa ogromną falę internatów. Najstarsi użytkownicy mają po 90 lat.Średni wiek zarejestrowanych to ok. 30 lat.

Pomysł na powstanie portalu zrodził się na początku 2006r., a ruszył po kilku miesiącach w listopadzie. W przeciągu zaledwie dwóch miesięcy stał się najpopularniejszym tego typu serwisem w Polsce. Stworzyli go studenci z Wrocławia.
Na początku dedykowano go osobom młodym lecz po pewnym czasie domagano się więcej. Obecnie w bazie danych są szkoły na każdym szczeblu edukacji.
Umożliwia on kontaktowanie się ze znajomymi oraz poznawanie nowych osób. Jest również dostępna opcja wprowadzania zdjęć klasowych jak i własnych.

Jest to świetny sposób spotkanie się ze starymi znajomymi. Gratuluje twórcom pomysłu. Za parć lat my sami będziemy korzystać z portalu nasza-klasa.pl.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
2. :) Asia K 2007-12-20
1. Lidka Anonim 2007-12-13


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor