Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Środa, 19 stycznia 2022 - 20:04
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


TRZECIOKLASIŚCI DO BOJU...


2008-04-15


Już niedługo czeka nas test sprawdzający. Test Gimnazjalny. We wtorek (22 kwietnia) napiszemy blok humanistyczny, a w środę (23 kwietnia) blok matematyczno- przyrodniczy. Został nam już tylko tydzień na odświeżenie wiadomości.

Jedni do sprawdzianu przygotowują się z zapałem inni nie. Słyszałam już wiele wypowiedzi o stresie przedegzaminacyjnym. Muszę przyznać, że podziwiam tę grupkę uczniów, która nic, a nic się nie boi (ale zobaczymy jak będą mówić gdy nadejdzie odpowiednia pora ).

Zdecydowana większość przeżywa test bardzo. Nic nam „biednym” gimnazjalistom nie zostało tylko zakopać się w książkach i wynurzyć się dopiero we wtorek.

Więc na testy zabieramy ze sobą: czarne długopisy, ołówki, gumki, przyrządy geometryczne, pełne wiedzy mózgi, szare komórki, sprawne ręce i to co komu się jeszcze przyda. Zakładamy na siebie piękne galowe stroje (do których nie zaliczają się jeansy) i do BOJU.

Nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć wszystkim piszącym połamania długopisów i 100 punktów na egzaminach.
POWODZENIA!!!


Aniac

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. ...:) lidka 2008-04-16


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor