Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Czwartek, 20 wrzesnia 2018 - 17:08
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


 „ Bezgraniczna miłość ”


Emilka Tarnicka Patrycja Bukowska 2010-10-22Miłość jest jak narkotyk... Poddajemy się całkowicie uczuciu. Gdy nie ma jedynej osoby w pobliżu czujemy to samo co
narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku

Każdy z nas może się w każdym momencie zakochać , niezależnie od wieku, wyglądu i płci. Miłość jest bezgraniczną ufnością. Kiedy człowiek się zakocha, myśli o tej osobie bardzo często i jest rozkojarzony. Nic innego się dla niego nie liczy. Czasem wydaje nam się, że kogoś kochamy jednak to tylko chwilowe zauroczenie.
      Często z miłości popełniamy różne głupie rzeczy, których później żałujemy. Gdy zakochamy się tak naprawdę, potrafimy dla drugiej osoby zrobić wszystko. Kiedy jeden człowiek straci zaufanie do swojej wybranki lub partnera, popełnia różne głupoty z rozpaczy. W tym przypadku nazywamy to „zdradą” .
       Miłość jest jak narkotyk. Poddajemy się całkowicie uczuciu. Gdy nie ma jedynej osoby w pobliżu czujemy to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Czasem kochamy ludzi bez wzajemności i czujemy się niechciani. W młodości miłość okazujemy przez tzw. „ końskie zaloty”. Natomiast, gdy jesteśmy starsi otwieramy się na uczucia i mówimy to co myślimy prosto z serca.
     To wszystko możemy powiedzieć o miłości. Każdy kiedyś się zakocha i wtedy poczuje czy miłość jest prawdziwa, czy też nie.
     Jednym z symboli miłości jest serce.

Wyślij artykuł do znajomego:     WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

KalendarzWebvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor