Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Niedziela, 23 stycznia 2022 - 13:31
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Najważniejsza wartość w życiu


Agata Kozłowska 2008-03-17


W życiu każdego człowieka są różne wartości. Jedni cenią najbardziej pieniądze, inni przyjaźń i miłość, a jeszcze inni cenią samego siebie.

Wszystko to jest nic nie warte, jeżeli nie będzie zdrowia. Bardzo często o tym zapominamy. Żyjąc dniem powszednim nie myślimy o naszym zdrowiu. Ludzie od najmłodszych lat starają się o różne dobra. Najpierw myślą o wykształceniu, później o pracy. Kiedy już to osiągną przychodzą inne problemy. Trzeba zapewnić utrzymanie rodziny, domu, myśleć o przyszłości dzieci. W pogoni za tym wszystkim na plan ostatni schodzi zdrowie. Bardzo często życie jest bardzo nerwowe. Ludzie źle się odżywiają, prowadzą niehigieniczny tryb życia, zapominają o właściwym wypoczynku. Dochodzi do tego, że już młodzi ludzie zaczynają myśleć o największym skarbie jakim jest zdrowie. Zdarza się, że jest już za późno. Dlatego też pamiętajmy, że nigdy nie będziemy szczęśliwi, jeżeli nie będziemy zdrowi. Musimy o nie dbać i pielęgnować od najmłodszych lat.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. szlachetne zdrowie... Lidka 2008-03-24


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor