Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 18 stycznia 2022 - 07:36
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Radość - czy warto?


Justyna Furmańska 2009-10-01


Ludziom nie potrzeba wiele, aby byli szczęśliwi. To może być nawet drobiazg. Rodzice cieszą się, że ich dziecko dostało dzisiaj dobrą ocenę, czy zrobiło coś nowego.

Dzieci radują się, bo do klasy przyszedł nowy kolega, z którym można się zaprzyjaźnić i dowiedzieć czegoś nowego. Inni cieszą się, że odezwał się zapomniany już znajomy lub dostali jakiś prezent. Są ludzie, którym może poprawić humor to, że na ulicy jakiś nieznajomy uśmiechnął się czy ustąpił miejsca w autobusie. Młodzi ludzi są szczęśliwi, bo poznali przystojnego chłopca, czy piękną dziewczynę. Prawda? ;)
Jest
taka kobieta (Dee Dee Rainbow), która jest uznawana za barwną ikonę miasta. Nosi ubrania w kolorach tęczy, zawsze ma na sobie urozmaicony makijaż, kolorowe pióra, paciorki i korale. Zawsze uśmiechnięta i radosna bawi się na jazzowych festiwalach.
Każdy człowiek czerpie zadowolenie z innych rzeczy, ponieważ inaczej patrzymy na świat. Ale wszystkim potrzebna jest radość, szczęście. Bez niej na świecie byłoby szaro i smutno, dlatego nieśmy uśmiech innym ludziom.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor