Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Piątek, 28 stycznia 2022 - 01:25
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Moje miasto bliżej Wisły


Karolina Rybarska 2007-10-08


Od niedawna prowadzone są prace na odcinku Wisły przy naszym miasteczku. Powstała już plaża i teren został umocniony. Ma powstać port. Prawdziwy port w Dobrzyniu. Aż się wierzyć nie chce.

Nadchodzi zima więc prace na pewno staną, co opóźni postępy. Ale miejmy nadzieję, że od wiosny prace ruszą pełną parą i już w następnym roku będzie co oglądać.
Na pewno każdy wyobraża sobie ten port jakoś inaczej. Niektórzy zastanawiają się, czy tak w ogóle powstanie. Wszyscy chcieliby tego jak najwcześniej, na razie poczekajmy. Skoro jest już plaża, z której korzystano tego lata to będzie i coś więcej.

Kiedy prace zostaną ukończone nasze miasto na pewno wzbogaci się o turystykę. Niektórzy już pewnie planują jak z tego skorzystać i zarobić. W moich myślach powstaje obraz miasta kwitnącego w turystykę i wczasowiczów. Wygodne dojścia do plaży i wody, a po drodze domy wypoczynkowe. Dużo ludzi opalających się na plaży i kąpiących się w czystej wodzie.

To tylko moje wyobrażenia, a prawda może okazać się zupełnie inna. Miejmy nadzieję, że jednak coś powstanie i miasto będzie miało się czym pochwalić.
Na razie musimy jednak poczekać.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. thaaa... Cymek 2007-10-25


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor