Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Niedziela, 23 wrzesnia 2018 - 21:59
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Bo oni są świetni;)


Marta Wasilewska 2011-01-16


Piosenkarze, aktorzy, sportowcy itp. To ich naśladujemy i wzorujemy się na nich. Prawie każdy w naszym wieku ma swojego idola. Zachwyca się jego stylem i talentem. Kto obecnie jest najbardziej rozchwytywany?J

Od pewnego czasu na listach przebojów królują przeboje Justina Biebera. Nastolatek w kilka miesięcy stał się numerem 1. W krótkim czasie został idolem nastolatek. Prym wiodą też zespoły Linkin Park i Tokio Hotel. Ich płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. W tyle nie pozostają też Rihanna, Katy Perry i Ke$ha. Dla mnie najlepszy jest Eminem:). Jego płyta także jest rozchwytywana.
Jednym z popularniejszych zespołów jest The Black Eyed Peas. Ich płyta także cieszy się popularnością. Niezwykle sławne stały się ostatnio sagi o wampirach. Najpopularniejsze są "Zmierzch" i "Pamiętniki Wampirów". Odtwórcy głównych ról są rozchwytywani przez media i fanów. Popularny jest także zespół 30 Seconds to Mars. Plakaty tych gwiazd nierzadko zdobią ściany naszych pokoi;)
Nie zapominajmy także o chłopaku, który zajął 2. miejsce w polskiej wersji programu "Mam talent". To Kamil Bednarek. Płyta jego zespołu Star Guard Muffin "Szanuj" jest w czołówce najlepszych płyt na świecie. 19-latek zaraził muzyką reggae pół PolskiJ Ma szansę na międzynarodową karierę.
To nie wszyscy, których lubi młodzież. Grono celebrytów jest bardzo duże. Każdy może znaleźć coś dla siebie:)

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

KalendarzWebvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor