Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 18 stycznia 2022 - 09:01
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Ferie zimowe


Agata Celmer 2008-01-11


Ferie to super sprawa jest aż dwa tygodnie wolnego. Nie trzeba się uczyć tylko sobie odpoczywać. Ten czas można spędzić różnie. Niektórzy zapisują się na "Zimowisko" szkolne i spędzają go na wspólnych grach i zabawach. Inni wyjeżdżają na mini wakacje i odpoczywają z dala od szkoły i domu.

Ten czas można również dobrze spędzić w domu, oglądając filmy i siedzieć przed komputerem. Można też spotkać się z kumplami i spędzić go na pogaduszkach.
Ferie zimowe jak sama nazwa wskazuje są w zimie. Więc nie daj się namówić kolegom i koleżankom abyś wszedł na lekko zamarznięte jezioro. Konsekwencje tego wyskoku mogą być tragiczne. Choć nie muszą- wystarczy pójść na lodowisko specjalnie do tego przystosowane.
Jak spadnie śnieg można rzucać się śnieżkami i nawet ulepić bałwana.
Jak śnieg się ubije na drogach można zorganizować z przyjaciółmi kulig.

Jak widać "ferie zimowe" można spędzić na wiele sposobów. Najlepiej żeby one były bezpieczne. Każdy przecież chce wrócić do szkoły zdrowy i wypoczęty oraz się pochwalić jak to on spędził wolny czas. każdy będzie zadowolony i można spokojnie zacząć nowy semestr i nie przejmować się poprzednim.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor