Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 18 stycznia 2022 - 09:06
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Sala Samobójców  - Zwiastuny !


Klaudia Bielicka 2011-02-244 marca 2011 roku na ekranach naszych kin ukaże się debiut filmowy pt . "Sala samobójców" . Film porusza tematy bliskie dzisiejszej młodzieży, m.in. nałogowe korzystanie z Internetu . Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny , jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane , drugie życie głównego bohatera - Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Coś o filmie : Młodociany bohater "Sali samobójców" to postać z nieco innego obszaru rzeczywistości . Maturzysta Dominik ma bogatych rodziców, mnóstwo znajomych i najładniejszą dziewczynę w szkole. Stać go na drogie ciuchy i szalone imprezy. Jak każdy nastolatek korzysta też nałogowo z Internetu . I właśnie tam czyha na niego śmiertelna pułapka . Zauroczony dziewczęcym awatarem trafia do Sali Samobójców, skąd nie ma już ucieczki . .


Ten film może wywrócić polskie kino do góry nogami ! "Sala samobójców" to połączenie gry aktorskiej i animowanej wersji życia bohaterów w wirtualnym świecie ...
Poza niecodziennym rozwiązaniem , jakim jest połączenie aktorów i animacji , zaskoczeniem jest także muzyka użyta w filmie . Ma duży wpływ na tajemniczy klimat "Sali samobójców".
Myślę ,że warto byłoby zobaczyć ten film . Sama też chętnie go obejrzę . Polecam ! ; )

Gatunek: Animacja,
Thriller, Romans
Premiera: 4 marca 2011
Produkcja: Polska
Reżyseria: Jan Komasa
Scenariusz: Jan Komasa
Muzyka: Michał Jacaszek
Zdjęcia: Radosław Ładczuk

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor