Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 18 stycznia 2022 - 09:16
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Twitter, Facebook, nasza-klasa, kto nie ma konta na jednym z tych portali?


Aleksandra Błażejewska 2010-11-23


Większość społeczeństwa żyjąca na kuli ziemskiej je posiada, poddaliśmy się temu szałowi. Dostęp do Internetu ma praktycznie każdy, więc jeśli mamy do czegoś dostęp to dlaczego by nie skorzystać. Portale tego typu jak Twitter, Facebook, nk zrzeszają ludzi, są wspaniałą formą, aby zapoznać nowych ludzi w wirtualnym świecie, ale nie tylko. Nie każdy z nas może spotkać się z wszystkimi swoimi znajomymi, a tutaj możemy wymienić się wiadomościami, napisać co u nas słychać, co porabiam i podzielić się tym z innymi w prosty i szybki sposób.
Za granicą strasznie popularne jest to wśród gwiazd, że zakładają swoje konta na portalach, aby utrzymać kontakt ze swoimi fanami. Z drugiej strony zwiększa to ich popularność, bo jeśli masz kilka milionów „znajomych” to chyba coś znaczy? Nie? Portale co chwila tworzą nowe rankingi kto ma najwięcej i kto został np. królową Twittera. Także nasze polskie gwiazdy patrzą coraz przychylniej na te sprawy.
Nastolatki zalogowują się codziennie, aby zobaczyć czy maja nową wiadomość, aby wstawić swoje nowe zdjęcie, czy obejrzeć fotkę kogoś innego. Odbiegając trochę od tematu, dziewczyny wstawiają różne zdjęcia, zdarzają się i te niewłaściwe ;D. Czy to jest dobre? Niech każdy się nad tym zastanowi :-)

P.S Mieć konto na takich stronkach to super sprawa ;)

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor