Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 18 stycznia 2022 - 07:50
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Opis filmu : „Uczeń Czarnoksiężnika”


Emilia Tarnicka 2011-01-20Czarnoksiężnik i jego gamoniowaty uczeń kontra złe moce w oprawie odjazdowych efektów specjalnych demolują Nowy Jork! Czy dobrzy chłopcy wygrają ze złem tego świata? Czy władza nad mocą jest cool? Przekonaj się na własne oczy!


    Twórcami tego ekscytującego i pełnego zaskakujących zwrotów akcji, brawurowo zagranego filmu action fantasy są : Nicolas Cage, Monica Bellucci i Alfred Molina. Bohaterem filmu jest czarodziej Balthazar Blake, mistrz współczesnej magii, który mieszka na Manhattanie. Coraz trudniej mu się pracuje, więc postanawia zatrudnić młodego chłopaka aby pomógł mu strzec miasta przed zagrożeniem płynącym ze strony złego czarnoksiężnika, Maxima Horatha.

   Blake zdaje sobie sprawę, że sam nie da rady przeciwstawić się złym mocom, tym bardziej, że Horvath ma do pomocy iluzjonistę (Toby Kebbell).Dlatego też usiłuje wyszkolić pozornie niczym nie wyróżniającego się Dave'aStutlera (JayBaruchel). Chłopiec jest początkowo sceptyczny i niechętny do współpracy, jednak w końcu Blake przekonuje go do pomocy. Balthazar daje chłopcu szybki kurs magii.
Horvath zostaje nieopatrznie uwolniony z... magicznej matrioszki i rozpoczyna się walka dobra ze złem.

    Czarnoksiężnik i jego gamoniowaty uczeń kontra złe moce w oprawie odjazdowych efektów specjalnych demolują Nowy Jork! Czy dobrzy chłopcy wygrają ze złem tego świata? Czy władza nad mocą jest cool? Przekonaj się na własne oczy!

Wyślij artykuł do znajomego:     WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor