Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 18 stycznia 2022 - 08:52
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Nasza – Klasa


Karolina Rybarska 2008-04-16


Portal Nasza – Klasa wystartował w listopadzie 2006 r. Stworzyło go czterech wrocławskich studentów – Maciej Popowicz, Paweł Ochlawa, Michał Bartoszkiewicz oraz Łukasz Adziński. W ciągu niespełna roku w serwisie zarejestrowało sie 700 tys. użytkowników , a każdego dnia dołącza do nich kolejne 8 tys.

Od razu po wejściu na stronę główna zachęcani jesteśmy do rejestracji w serwisie. Ładnie wykonany baner, ulokowany w widocznym miejscu, informuje, ze dzięki nasza-klasa.pl poszukamy kolegów sprzed lat, nawiążemy nowe znajomości i pozostaniemy w kontakcie dzięki galeriom zdjęć, forum czy możliwości wymiany numerami Gadu-Gadu, Skype.
Po rejestracji w serwisie możemy znaleźć szkołę do której uczęszczaliśmy w przeszłości i dodać ja do swojego profilu. Istnieje nawet możliwość wskazania konkretnej klasy, jeżeli już taka istnieje – w przeciwnym razie konieczne jest jej utworzenie. Aby znaleźć znajomych, musimy skorzystać z wyszukiwarki. Wyszukiwać możemy po imieniu, nazwisku, pseudonimie, dodatkowo ograniczając zapytanie do konkretnego miasta.
Każda zarejestrowana osoba może dodawać do swojego profilu zdjęcia i w ten sposób tworzyć mini galerie dostępną dla pozostałych użytkowników.
Nasza-Klasa.pl to naprawdę ciekawy serwis. Wystarczy kilka lat od skończenia szkoły, aby utracić kontakt z wieloma osobami, wtedy należy skorzystać z tego portalu i poszukać znajomych.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor