Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Niedziela, 23 stycznia 2022 - 14:19
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Postanowienia noworoczne


Blondaskinia 2008-01-07


Pewnie wielu z Was ma jakieś swoje postanowienia noworoczne. Pytanie jest tylko takie – czy trzymamy się ich? Co roku bywa to samo.

Postanawiamy sobie coś, a potem o tym po prostu zapominamy. Ciekawa jestem, ilu z was realizuje swoje deklaracje. Co zrobić żeby tym razem było inaczej? Trzeba posiadać silną wolę zmiany.
Ktoś napisał ,,postanowienia noworoczne są jak powracająca fala. Czasem uda się ją zatrzymać, ale częściej zalewa nas aż do następnego Nowego Roku. Nie warto wykorzystywać tego jednego dnia w roku, czy raczej nocy, na fundamentalną zmianę naszego stylu życia’’.
Niekiedy jednak ważne jest to, że dostrzegamy potrzebę zmian w naszym życiu i prędzej lub później poprawimy się, zmienimy coś na lepsze...

Ja zdradzę, że w tym roku mam takie postanowienia, że nie będę nic postanawiać. Na pewno się do tego zobowiązuje. Na koniec chciałabym Wam życzyć, aby Wasze zaplanowane zmiany zostały dokonane w 100% i było tak już zawsze.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. :) Asia K 2008-01-08


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor