Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 18 stycznia 2022 - 09:12
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Przedświąteczny problem


Beata Chęcka 2007-12-09


Co roku wszyscy (no prawie) mamy dylemat: co kupić bliskiej osobie na gwiazdkę? Jest to odwieczny problem, z którym borykają się wszyscy ludzie.

W dobie dzisiejszych możliwości, wybór gwiazdkowych prezentów jest nieograniczony. Tym bardziej, że pierwsze ofert pojawiają się już po uroczystości Wszystkich Świętych, czyli na początku listopada.

Myślę, że przede wszystkim wybierają prezent musimy najpierw zmierzyć grubość własnego portfela (niestety:/). Czasem chcielibyśmy kupić coś, co wiemy że się spodoba, ale po prostu nas na to nie stać.

Kolejna sprawa to dobór odpowiedniego prezentu. Wiem z własnego doświadczenia, że nie jest się zadowolonym z rzeczy, którą dostaje się dla zasady lub po prostu nie potrzebuje jej (chociaż to akurat może świadczyć o tym, że ja jestem wybredna:P). Próbuję wtedy tego nie okazywać i gdy sama kupuję coś, to staram się, by osoba obdarowywana była zadowolona z tego co dostaje, choć nie twierdzę, że zawsze zdołam sprostać jej oczekiwaniom.


Uważam, iż kupno prezentu jest dość trudne i trzeba wiele wiedzieć (i trochę mieć) ażeby prezent się spodobał
Sądzę jednak, że podarunki są tylko dodatkiem do całej oprawy Świąt Bożego Narodzenia, bo prawdziwą magię tych świąt możemy poczuć nawet bez prezentów, bo nie ważne co kupicie, ale ważne żeby Wasze życzenia płynęły prosto z serca.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. :) Lidka 2007-12-13


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor