Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Wtorek, 18 stycznia 2022 - 09:17
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Wirtualne miasta


Marcin Furmański 2006-11-11


Czy myślałeś już o tym, żeby zacząć pracować, wziąć ślub albo zbudować własny dom? Dzięki najnowszym technologiom internetowym masz taką możliwość. Wystarczy wejść do wybranego wirtualnego świata, zamieszkać tam, pracować, uczyć się i przede wszystkim bawić.

Jednym z najpopularniejszych sieciowych miast jest Cybertown. Jeśli chcesz osiedlić się w tym mieście, zajrzyj na stronę http://www.cybertown.com, zaopatrz swoją przeglądarkę w specjalny plug-in firmy Blaxxun i zacznij nowe życie.

Do dyspozycji masz cały zestaw gotowych awatarów do wyboru oraz możliwość skonstruowania własnego. Możesz zbudować sobie dom, w którym będziesz mieszkał oraz przyjmował znajomych, i o który będziesz musiał dbać jak o ten prawdziwy. Jeżeli jesteś miłośnikiem zwierząt, możesz przygarnąć jakiegoś futerkowego pieszczocha.

W mieście nie ma nic za darmo: aby dobrze się bawić, trzeba mieć pieniądze na rozrywki. Ale skąd je wziąć? No właśnie. Cybertown to nie tylko przyjemności, ale również obowiązki. Podobnie jak w życiu, musisz po prostu iść do pracy i zarabiać, bo inaczej skończysz jako kloszard pod mostem.

Za to jeżeli zarobisz, możesz pójść do dyskoteki, do kasyna, kina czy salonu gier. Nawet nie wspominam o takich oczywistościach, jak kawiarnie i miejsca, w których spotkasz ludzi o podobnych zainteresowaniach. W tym mieście po prostu nie da się nudzić. Zwłaszcza, że całość umieszczona została w przyszłości zaczyna się w  roku 2013.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor