Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Sobota, 19 stycznia 2019 - 17:23
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


A może gitara?


Krzysztof Cymerman 2007-02-25


Tak się zastanawiam ile osób w naszym Dobrzyniu gra na gitarze (lub jakimś innym instrumencie)... sądzę, że bardzo mało... a gra na instrumencie nie dość, że jest bardzo prosta to jeszcze jest to niesłychana zabawa, która kiedyś może się przerodzić w główny cel życia.

Ja gram od kilku lat na gitarze basowej, jest to instrument, który dość często nie jest odróżniany od zwykłej gitary elektrycznej przez ludzi nie interesujących się muzyką...
Tych którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat tego instrumentu odsyłam do forum basowego www.basoofka.net Może ktoś skusi się na grę na basie ;)

Oczywiście nie każdy lubi pobudzać niskie tony, dla nich super rozwiązaniem jest zwykła gitara akustyczna/klasyczna lub dla osób chcących grać coś więcej niż piosenki przy ognisku gitara elektryczna... te parę strun (od razu mówię, ze nie zawsze jest to 6 strun w gitarze i 4 w basie... ta ilość jest po prostu najczęściej spotykana) zawieszonych parę centymetrów nad gryfem daje ogromne możliwości we WSZYSTKICH stylach muzycznych... nie zachęcam was dalej... spróbujecie... na początku jest ciężko... ale po pewnym (gwarantuje wam ze dość krótkim) czasie po prostu nie będziecie chcieli odchodzić od gitary... tak więc mam nadzieję, że niedługo będzie głośno słychać o kopalni gitarowych talentów jakim będzie Dobrzyń :) powodzenia!!!

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
2. Witam Andrzej Koraszewski 2007-02-25
1. Witam Panie Andrzeju!!! Krzysiek 2007-02-25


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

KalendarzWebvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor