Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Piątek, 28 stycznia 2022 - 01:33
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Przyjdziesz?


Marta Kowalska 2008-11-13

Mysz zginęła, klawiatura zablokowana.
Mysz zginęła, klawiatura zablokowana.

No tak. Jest czwartek. Godzina popołudniowa. Przede mną romans z biologią i geografią. Jutro Nawojka. Hmmm trzeba było by coś napisać. Hmmm tylko, co? Może artykuł o wszystkim i o niczym? Hmmm mało nas na tej "Nawojce".


Nie to, co dwa lat temu, kiedy do naszego ‘Wielkiego stołu' dosuwało się po kilka ławek. Teraz maksymalna liczba to 3. Nikomu nie chce się pisać. Każdy zawsze obiecuje, że napisze coś dziś, jutro, albo, że będzie gotowe na piątek.

Następnie przychodzi piątek, artykułów jest jak na lekarstwo i pan Andrzej uświadamia nam, jacy jesteśmy leeeniwiiii. Na każdym spotkaniu dowiadujemy się czegoś ciekawego na najróżniejsze tematy. Zależy, co panu Andrzejowi przyjdzie do głowy. Swoją droga nie wiem jak on to robi. Zachęcenie nas do współpracy kosztuje go trochę zdrowia.

Spotykamy się w piątki o 14.10. A może Ty przyjdziesz? Zobaczysz jak to jest naprawdę i czy czasami nie kłamię. A jeżeli Ci się spodoba to zostaniesz z nami;) I pani od polskiego może spojrzy łagodniejszym wzrokiem? Pisać można o wszystkim.

Bez jęków, że nie mam dziś ani weny ani pomysłu. Ja nie miałam i coś wykombinowałam. To co przyjdziesz?;)

Wyślij artykuł do znajomego:     WydrukujSzukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor