Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Środa, 19 stycznia 2022 - 21:48
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Z życia naszego Gimnazjum


Beata, Marta, Paulla 2009-03-03


Rok szkolny 2008/2009 w Publicznym Gimnazjum im. A.A. Kochańskiego w Dobrzyniu nad Wisłą okazuje się jak dotąd niezwykle owocny. 

Po wieloletnich staraniach, Kujawsko- Pomorskie Kuratorium Oświaty doceniło jedną z naszych nauczycielek panią mgr Halinę Przybytek, przyznając jej nagrodę.
Oprócz pedagogów, laury zbierają również uczniowie.

Trzecioklasista Szymon Rutkowski zajął II. miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej pt.; "Człowiek, integracja, środowisko".

Kolejny z uczniów klasy trzeciej, Bartosz Gachewicz zawojował wojewódzkie olimpiady przedmiotowe z chemii i geografii, do których przygotowywali go p. Halina Przybytek i p. Grzegorz Kranc.

W tym roku szkoła przystąpiła także do Ogólnopolskiego Programu "Bezpieczna Szkoła". Koordynatorem działań jest wcześniej wspomniany p. Grzegorz Kranc.

To z pewnością nie koniec osiągnięć, ponieważ dobrzyńscy uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli startują w coraz to nowych konkursach i zapewniają, że na tych wyróżnieniach nie koniec.

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. :) lidka 2009-03-23


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor