Pismo uczniów gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą
Niedziela, 23 stycznia 2022 - 13:10
Strona tytułowa
Artykuły

« Poprzedni Następny »


Koncert jesienny


2009-11-15

3 listopada w dobrzyńskim Domu Kultury Żak odbył się "Koncert jesienny". Uczennice z Publicznego Gimnazjum nr1 w Lipnie pod przewodnictwem Pana Jarka Kamińskiego starały się wprowadzić nas w nastrój jesienny.

Na wstępie powitała wszystkich bardzo gorąco Pani Renata Chęcka . Rozpoczęła swoją przemowę pięknym cytatem. Wszyscy czekali na występ młodych talentów z niecierpliwością i strasznym zaciekawieniem.
Goście, którzy przybyli na występ, byli w większości w wieku dojrzałym, ale wypełniła salę również młodzież z gimnazjum.
Jako pierwsza wykonała swoja piosenkę najmłodsza z całej ekipy Ola, następnie Paulina, Monika i Klaudia. Dziewczyny śpiewały oszałamiająco.
Po wyrazie ich twarzy widać było, że stres to dla nich obce słowo.Ich swoboda ruchu informowała, że są oswojone ze sceną. Po każdej piosence otrzymywaliśmy od Pana Jarka dodatkowe informacje o wokalistkach.
Dowiedzieliśmy się, że dziewczyny mają bardzo duże osiągnięcia. W trakcie wywiadu z młodymi talentami dowiedziałam się, że cały swój wolny czas poświęcają na rozwijanie umiejętności. Uczą się w profesjonalnych szkołach muzycznych, występują na scenach ogólnopolskich itp.
Jedną z najmłodszych uczestniczek jest Ola, która zdobyła wyróżnienie na festiwalu w Warszawie. Stanowczo stwierdziły, że muzyka to ich Wielka pasja i mają zamiar wiązać z nią przyszłość. Z tego spotkania wywnioskowałam, iż kosztuje ich to wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy, jednak mimo tego sprawia im to wielką przyjemność. Starajmy się również dążyć do wyznaczonych celów w życiu.
hogita ;-)

Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. ;] Asia;) 2009-11-16


Szukaj Pomoc do wyszukiwania
Opublikowane
Archiwum

Uwagi dla redaktora
Wyślij list do redaktora

Kalendarz

Webvoter

Miasto i Gmina Dobrzyń: www.dobrzyn.pl

Dobrzyn upon Vistula


NAWOJKA
Redaktor naczelny:   Wiktoria Jankowska
Webmaster:   Elżbieta Wierzbicka
Współpracownicy:   Klaudia , Dominika, Marta , Wiktoria, Paulina, Aleksandra, Wiktoria, Dominika , Oliwier, Elżbieta, Iga , Igor